Attract 

Přitáhněte nové potenciální uchazeče o zaměstnání ve Vaší společnosti. Staňte se pro ně atraktivním budoucím zaměstnavatelem pomocí aplikace, díky které jim dáte nahlédnout do Vaší firemní kultury, budete sdílet informace o volných místech, možnostech kariérního postupu a získávat zpětnou vazbu. Ty uchazeče, kteří Vás osloví, jednoduše přetáhnete do aplikace na adaptaci/onboarding.   

 

Onboarding proces

Chytré, moderní a intuitivní řešení pro Váš adaptační/onboarding program pro nové zaměstnance, který budou mít stále při ruce v telefonu, tabletu nebo PC. Aplikace umožňuje rychlejší a efektivnější adaptaci nových zaměstnanců, které propojí s Vaší společností již týdny před nástupem do práce.

Online psychometrie

Otestujte si zaměstnance pomocí online testů. Používáme diagnostické nástroje kombinující testy a dotazníky nejen pro management a TOP management, pro obchodní, asistentské a kreativní pozice či pro pracovníky zákaznického servisu, ale již pro uchazeče o zaměstnání. Ty nám ve výsledku napoví více nejen o osobnostních rysech testovaného, ale i o jeho reálném výkonu v jednotlivých pracovních oblastech, které jsou podstatné pro úspěch v zaměstnání, v mezilidských vztazích nebo při vzdělávání.

Software pro HR

Umíme Vám poradit nejen při výběru SW, ale můžeme být partnery již při vytváření podkladů a informací potřebných pro zadávací dokumentaci nebo při zjišťování Vašich potřeb. Na základě těchto poznatků doporučíme softwarové řešení, které usnadní práci nejen personalistům, mzdovým účetním, manažerům, ale i dalším zaměstnacům. Bezpečně, v souladu s legislativou, ale hlavně dle nejlepšího poměru Vašich potřeb a investic.

Hodnocení zaměstnanců

Aplikace zaměřená na hodnocení zaměstnanců a rozvoj lidských zdrojů. V této aplikaci si nastavíte cíle, KPI, hodnotya jednoduše ohodnotíte a zanalyzujete svůj tým. Jedná se o komplexní online řešení hodnocení zaměstnanců podle kompetencí (znalostí, schopností a dovedností) nebo jiných kritérií. Účinný nástroj pro měření, řízení a rozvoj lidských zdrojů a zvyšování výkonnosti Vašich zaměstnanců a pracovních týmů. Aplikace představuje ideální nástroj pro zajištění a udržení kvalifikačního standardu, máte jasný přehled o vývoji svých zaměstnanců.