ROZVOJ MANAŽERSKÉHO A VŮDČÍHO POTENCIÁLU

Rozvoj manažerů a leaderů

Pochopení role manažera a podpora dovedností pro efektivní vedení týmu. Diskuze, sebereflexe, nácvik, zpětná vazba. Interaktivní workshopy prokládáme sledováním změn v každodenní praxi, stínováním a plněním individuálně nastavených cílů.

Leadership 21. století klade zvýšené nároky na autentičnost, schopnost analýzy, inovace, řízení priorit a rozhodování. To vše pokrýváme prostřednictvím programů, které v logické posloupnosti sledují řízení sebe - řízení týmu - řízení společnosti. Programy zahrnují rozvoj zaměstanců ve skupině i na individuální bázi (koučink, mentorink). Řešíme i specifika, jakými je ženský leadership, generační leadership apod.

Inner Game - exkluzivní leadership programy

- Inner Game Leader
- Inner Game Manager
- Inner Game of High Performing Teams
- Inner Game of Stress

Více o Inner Game

Kontaktujte nás k možnostem využití Inner Game ve vaší firmě

ROZVOJ PRODEJNÍHO POTENCIÁLU

Řešíte, jakým způsobem zvýšit prodeje a zefektivnit kvalitu Vaší obchodní sítě?

Využijte našich praxí ověřených řešení. Specializujeme se na dlouhodobé komplexní programy, v rámci kterých spolupracujeme s obchodníky a jejich manažery. 

Tyto programy stavíme na konkrétních potřebách podpořených kvalitní analýzou, včetně cílené psychometrie a mystery shopppingu.

Rozvíjíme konkrétní dovednosti a měníme postoje​.

Pomohli jsme vyrůst

Přidejte se do naší zahrady spokojených zákazníků.

ROZVOJ TÝMU & KULTURY FIRMY

Teambuilding

Máte pocit, že Vaši zaměstnanci nejsou správně nastaveni pro změnu, kterou Vaše společnost potřebuje?  Rádi byste se poznali při jiných aktivitách než jen pracovních?

Pojeďte s námi do naprosto jedinečného a unikátního prostředí jeskyní v Moravském krasu, kde na Vás čekají netradiční zážitky a dobrodružství. Nepřístupné jeskyně, skály, jeskyní trasy se spoustou zábavy. 

Nelákají Vás jeskyně? Připravíme Vám setkání pro Vaše zaměstnance na míru dle Vašich požadavků.

Týmový koučink

Pomůžeme Vám a Vašemu týmu posunout se rychleji správným směrem.

Týmové koučování probíhá na předem stanovené nebo na společně definované téma, v pracovním či projektovém týmu. Kouč drží strukturu tak, aby řešila společný problém, nezasahuje, pouze vede.

Facilitace workshopů

Řešíte problém, které se týká více stran v rámci Vaší společnosti?  Pomůžeme facilitovat Vaše jednání či strategické workshopy, tak aby byly dobře připravené, vedeny co nejefektivněji a zakončeny jasnými výstupy.

CHCI NA TEAMBUILDING

Chcete dopřát svým zaměstnancům vytržení z rutinního pracovního procesu a lépe je poznat?

OSOBNÍ ROZVOJ

Firma se skládá z jednotlivců. To, jak bude každý z nich motivovaný, angažovaný, odborně kompetentní, charakterní a loajální tvoří na konci dne vůči konkurenci ten nejpodstatnější odlišovací faktor. Ve firemním vzdělávání uplatňujeme metodu 70-20-10, která klade hlavní důraz na učení on-the-job. Pro jednotlivce nabízíme různé formy individuálního rozvoje.

Koučink

Jedna z nejúčinnějších metod seberozvoje, zaměřená na objevování vlastních skrytých zdrojů energie a motivace.

Mentorink

Praktická metoda předávání know-how, zkušeností a best practices experta, zkušeného mentora  v dané „soft“ či „hard“ oblasti, s cílem rozvinout kompetence jednotlivce.