Obsazované pozice

HR manažer/ ka Pro našeho klienta, stabilní výrobní společnost se sídlem v Boskovicích (jihomoravský kraj) hledáme kandidáta/kandidátku na pozici HR manažera.

Podrobnosti

Účetní s AJ Pro našeho klienta, přední nadnárodní finanční společnost, hledáme zkušeného a spolehlivého kandidáta, který bude zastávat pozici samostatné účetní.

Podrobnosti

Area Sales Manager Pro našeho výborného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou a prodejem jedinečných designových výrobků pro domácnost, hledáme dva kandidáty na pozici Area Sales Manager.

Podrobnosti

Vedoucí HR oddělení Pro našeho klienta, mezinárodní finanční společnost se sídlem v Praze, hledáme zkušenou kandidátku/kandidáta na pozici Vedoucí HR oddělení s denním využitím francouzského jazyka

Podrobnosti

Executive Assistant Pro našeho významného klienta, mezinárodní technologickou firmu, hledáme TOP kandidáty na pozici Executive Assistant

Podrobnosti

Asistentka managementu Pro našeho klienta, technologickou firmu, podnikající v oboru stavebnictví v evropském regionu, hledáme zkušenou podporu manažerského týmu.

Podrobnosti

Compensation & Benefits Manager Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se sídlem v Praze, hledáme zkušeného kandidáta/kandidáku na pozici Compensation & Benefits Manager

Podrobnosti

Talent Acquisition Manager Pro našeho významného klienta, provozujícího síť privátních zdravotních zařízení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Talent Acquisition Manager

Podrobnosti

Junior účetní / Účetní referent Pro našeho klienta, menší firmu rodinného typu, hledáme junior účetní / účetní referentku.

Podrobnosti

Právník Renomovaná česká advokátní kancelář s nadnárodní působností rozšiřuje svůj tým, zaměřený na fůze a akvizice (M&A).

Podrobnosti

Group Senior Financial Controller For our client – international expanding company – we are seeking professional candidates for the role of Group Senior Financial Controller

Podrobnosti

Attorney For our Client, the prestigious international law firm, we are looking for senior expert with an extensive practice in banking, finance and capital markets or corporate law.

Podrobnosti

Senior Compliance Specialist - PL For our client - a leading technological firm in the entertainment industry, we are looking for a suitable candidate to take on the role of Senior Compliance Specialist.

Podrobnosti

Group Compliance Specialist - CZ For our client - a leading technological firm in the entertainment industry, we are looking for a suitable candidate to take on the role of Group Compliance Specialist.

Podrobnosti

Researcher/Recruiter Pro našeho klienta, významnou finanční insituci, hledáme vhodného kandidáta na pozici Researcher/Recruiter

Podrobnosti

NEMŮŽETE NAJÍT PRÁCI? Potřebujete poradit?